Skocz do zawartości

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox MPGH Open the Shoutbox in a popup

WudzWioski : (dziś, 13:11) Luzik ^^. Wgl jak dziala ShowIfInRadar bo szczerze nie za bardzo to rozumiem, opisz dokladniej jak będziesz mial czas :)
MrKerras : (dziś, 08:41) Nie sugerujcie się tym że na YT jak pełno filmików z działającym WH, mimo że został wrzucony np.  5 min.  temu, to są stare filmy które ktoś na okrągło wrzuca na YT, zresztą mój filmik tez już jest nie aktualny jak na razie.
MrKerras : (dziś, 07:45) Chodzi mi o regulamin oczywiście.
MrKerras : (dziś, 07:44) Wiec zanim cokolwiek tam napiszecie należy zawsze rzetelnie przeczytać, bo może się okazać że został zmieniony i wasz post pójdzie do kosza.
MrKerras : (dziś, 07:41) W dziale VIP Pomoc macie przykład napisany przez ksavio jak nie należy tytułować tematów oraz jak go nie pisać. :P
MrKerras : (dziś, 07:27) Jeśli by się nie dało to ESP trochę traci sens ale i tak jest to zawsze lepiej jak by tak było co napisałem niż w ogóle bez tego ESP, choćby to że ułatwia namieszane przez AimBota.
MrKerras : (dziś, 07:21) Być może że tak a tylko przez ściany się nie da widzieć bo dał się koleś obejść jak dziecko.
MrKerras : (dziś, 07:20) Ostatnio jakiś cymbał strzelał hedy przez smouka wiec nie wiem czy na tych warunkach co w filmiku jest powiedziane czy da się widzieć mimo to przez smouka, muszę to sprawdzić.
MrKerras : (dziś, 07:17) Poczytam fora może gdzieś znajdę obejście problemu, może ktoś już napisał rozwiązanie, a jeśli nie to wszyscy będą mieli tak samo.
MrKerras : (dziś, 07:12) Zresztą jeśli by tak było i by się w ogóle nie dało to by wyszło na plus, ponieważ ja uważam że hack powinien podwyższać skila a nie czynić cie bogiem.
MrKerras : (dziś, 07:08) Dziękuję Wodzu, być może że to nie będzie można naprawić, lecz spróbuję, być może serwer gdzieś indziej podaje te informacje, a jeśli nie to ESP będzie działał tylko wtedy gdy przeciwnika będzie można zobaczyć, czyli będąc blisko lub gdy będzie widoczny na radarze, lub death cam, dla mnie nie jest to problemem bo i tak używałem opcji ShowIfInRadar.
WudzWioski : (dziś, 06:13) https://www.youtube....BjQhs3I  Kerras Mefju wyjaśnil od 40 sekundy czm WH teraz może nie dzialać :)
Johnymnemo : (wczoraj, 23:35) Ponadto 1 czerwca zrobimy dla Was fajną promocję na VIPy :) Więcej szczegółów podamy w sobotę/niedzielę.
FairyTail : (wczoraj, 21:22) ok dziek
MrKerras : (wczoraj, 21:08) Ponieważ w grze zmieniły się pewne struktury/mechaniżmy/śilnik gry więć cześć hacka też musi być przebudowana od nowa.
MrKerras : (wczoraj, 21:04) Hack do Soboty godz. 18 nie będzie działał, wszyscy dostaną 5 dni VIPa więcej oprucz osobom którym się VIP skonczył lub pozostało mniej niż 5 dni.
MrKerras : (wczoraj, 20:58) Niemożliwe :D
FairyTail : (wczoraj, 20:54) ja tez mam problem z hackiem
MrKerras : (wczoraj, 20:34) A ten się urwał z choinki znów.
kavio.sg : (wczoraj, 19:26) ma ktoś też problem z hackiem do cs go?

Paleta kolorów do MineCraft

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Ergor

Ergor

Syfilisus

• Member
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 242 postów
  • 93 tematów
  • Skin: maxx skin
  • Local time: 02:57
  • Zainteresowania:Piłka nożna, Piłka siatkowa, Gry komputerowe(SA-MP, MineCraft, Metin2, CS), Motoryzacja, samice :p.
  • Czas online: 8d 16h 23m 45s

Napisano 23 lipiec 2012 - 17:01

Wszystkie kolory

BLACK #0
DARK BLUE #1
DARK GREEN #2
DARK TEAL #3
DARK RED #4
PURPLE #5
GOLD #6
GREY #7
DARK GREY #8
BLUE #9
BRIGHT GREEN #1
TEAL #b
RED #c
PINK #d
YELLOW #e
WHITE #f

Lub

&0 = BLACK
&1 = DARK BLUE
&2 = DARK GREEN
&3 = DARK TEAL
&4 = DARK RED
&5 = PURPLE
&6 = GOLD
&7 = GREY
&8 = DARK GREY
&9 = BLUE
&a = BRIGHT GREEN
&b = TEAL
&c = RED
&d = PINK
&e = YELLOW
&f = WHITE

Jak kto woli.

Tutaj macie dodatki

Pogrubienie #l

Podkreślenie #n

Kursywa #o

Lub

&l = Pogrubienie

&n = Podkreślenie
&o = Kursywa

Jak kto woli.

Dołączona grafika

#2 OFFLINE   rajjdd®

rajjdd®

Demotywator

• Vip Members
  • 1293 postów
  • 352 tematów
  • Zainteresowania:Żużel (FALUBAZ) :)
  • Nr GG: 17388997
  • Czas online: 103d 16h 21m 33s

Napisano 23 lipiec 2012 - 17:06

przydatne, właśnie ostatnio tego szukałem :) leci +

Dołączona grafika

#3 OFFLINE   Ergor

Ergor

Syfilisus

• Member
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 242 postów
  • 93 tematów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, Piłka siatkowa, Gry komputerowe(SA-MP, MineCraft, Metin2, CS), Motoryzacja, samice :p.
  • Czas online: 8d 16h 23m 45s

Napisano 28 lipiec 2012 - 12:41

rajjdd bedzie coś potrzeba pisz :))

Dołączona grafika