Skocz do zawartości

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox MPGH Open the Shoutbox in a popup

WudzWioski : (dziś, 20:23) Dobra dobra mistrzu, jutro rób ! :D
MrKerras : (dziś, 20:02) Ale radar masz 2D a ESP 3D
FairyTail : (dziś, 19:54) trochę kijowo
kapi802 : (dziś, 19:53) ponoć o 18
FairyTail : (dziś, 19:46) jutro koło której będzie upload hacks
WudzWioski : (dziś, 18:23) Czyli szczerze nie daje nic, bo skoro jest widoczny na Radarze, to każdy glupi wie gdzie jest xd
MrKerras : (dziś, 16:33) Po polsku to by było coś takiego: "Pokaż przeciwnika jeśli jest widoczny na radarze"
WudzWioski : (dziś, 13:11) Luzik ^^. Wgl jak dziala ShowIfInRadar bo szczerze nie za bardzo to rozumiem, opisz dokladniej jak będziesz mial czas :)
MrKerras : (dziś, 08:41) Nie sugerujcie się tym że na YT jak pełno filmików z działającym WH, mimo że został wrzucony np.  5 min.  temu, to są stare filmy które ktoś na okrągło wrzuca na YT, zresztą mój filmik tez już jest nie aktualny jak na razie.
MrKerras : (dziś, 07:45) Chodzi mi o regulamin oczywiście.
MrKerras : (dziś, 07:44) Wiec zanim cokolwiek tam napiszecie należy zawsze rzetelnie przeczytać, bo może się okazać że został zmieniony i wasz post pójdzie do kosza.
MrKerras : (dziś, 07:41) W dziale VIP Pomoc macie przykład napisany przez ksavio jak nie należy tytułować tematów oraz jak go nie pisać. :P
MrKerras : (dziś, 07:27) Jeśli by się nie dało to ESP trochę traci sens ale i tak jest to zawsze lepiej jak by tak było co napisałem niż w ogóle bez tego ESP, choćby to że ułatwia namieszane przez AimBota.
MrKerras : (dziś, 07:21) Być może że tak a tylko przez ściany się nie da widzieć bo dał się koleś obejść jak dziecko.
MrKerras : (dziś, 07:20) Ostatnio jakiś cymbał strzelał hedy przez smouka wiec nie wiem czy na tych warunkach co w filmiku jest powiedziane czy da się widzieć mimo to przez smouka, muszę to sprawdzić.
MrKerras : (dziś, 07:17) Poczytam fora może gdzieś znajdę obejście problemu, może ktoś już napisał rozwiązanie, a jeśli nie to wszyscy będą mieli tak samo.
MrKerras : (dziś, 07:12) Zresztą jeśli by tak było i by się w ogóle nie dało to by wyszło na plus, ponieważ ja uważam że hack powinien podwyższać skila a nie czynić cie bogiem.
MrKerras : (dziś, 07:08) Dziękuję Wodzu, być może że to nie będzie można naprawić, lecz spróbuję, być może serwer gdzieś indziej podaje te informacje, a jeśli nie to ESP będzie działał tylko wtedy gdy przeciwnika będzie można zobaczyć, czyli będąc blisko lub gdy będzie widoczny na radarze, lub death cam, dla mnie nie jest to problemem bo i tak używałem opcji ShowIfInRadar.
WudzWioski : (dziś, 06:13) https://www.youtube....BjQhs3I  Kerras Mefju wyjaśnil od 40 sekundy czm WH teraz może nie dzialać :)
Johnymnemo : (wczoraj, 23:35) Ponadto 1 czerwca zrobimy dla Was fajną promocję na VIPy :) Więcej szczegółów podamy w sobotę/niedzielę.

Strona do robienia fajnych napisów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   xavon

xavon

Dziecko Neo

• Banned
  • 47 postów
  • 13 tematów
  • Skin: maxx skin
  • Local time: 08:58
  • Nr GG: 17913901

Napisano 05 grudzień 2009 - 10:15

Witam ostatnio szperając po necie natrafiłem na ciekawą stronę : WWW.COOLTEXT.COM......... Na tej stronie można robić napisy np do sygny albo do podobnych rzeczy..

1. wchodzimy na www.cooltext.com
2. Wybieramy jakiś skin
3. A tera robimy tak jak na ss

Dołączona grafika

a. Wybieramy nazwę czyli np: Xavon
b. Tu wybieramy skin np: 3D
c Text Size (rozmiar textu)
d. Kolor napisu
e. Nie pamiętam chyba w środku napisu kolor
4. Zapisujemy
masz thx/dev
Dołączona grafika