Skocz do zawartości

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox MPGH Open the Shoutbox in a popup

Shidare : (dziś, 15:16) Nie działa chack
Shidare : (dziś, 15:03) Witam
MrKerras : (wczoraj, 21:29) Grałem 2 godz. i nic, ani razy mi się hack ani gra nie wyłączyła.
MrKerras : (wczoraj, 19:07) zaraz sprawdzę
skoczins.eu : (wczoraj, 18:12) dziqlq dalej hax? do cs go
ksavery : (wczoraj, 17:43) już mam pierwszy błąd , po uruchomieniu hacka po ok 2 min wyskakuję błąd , "program przestał działać"
ksavery : (wczoraj, 17:39) gdzie jest no-recoil i trigger ?
ksavery : (wczoraj, 17:38) kerras
MrKerras : (wczoraj, 17:38) Albo na zawsze.
MrKerras : (wczoraj, 17:37) Ale co, sami chcieliście, do następnej wersji już tak będzie :)
MrKerras : (wczoraj, 17:37) Zaraz po uruchomieniu na chacie posypią się żale, Kerras wywal to. :D
MrKerras : (wczoraj, 17:36) Tak, już tak, hack zaktualizowany i macie przypominajke wbudowaną :D
ksavery : (wczoraj, 13:40) Hack ud ?
MrKerras : (wczoraj, 12:33) Ok, mnie nie trzeba dwa razy powtarzać, żebyście później nie narzekali.  :D
ksavery : (wczoraj, 10:21) Kerras mógłbyś zrobić takie coś :D
MrKerras : (wczoraj, 09:59) Wtedy mieli pecha że adresy się przesunęły i hack czytał w pamięci gdzie VAC to skanuje.
MrKerras : (wczoraj, 09:57) Bo myślałem że wystarczy że napiszę to w temacie i tu na chacie, ale widocznie to jest za mało skoro już dwie osoby uruchomiły nie aktualnego hacka, czy wy chcecie bana jak poprzednie dwie osoby bo uruchomiły go jak był nie aktualny.
MrKerras : (wczoraj, 09:54) Dziś  będzie działał, czy mam zrobić w hacku takie wyskakujące powiadomienie że nie należy go uruchamiać jeśli gra została zaktualizowana i hack jest nieaktualny?
lewy21 : (29 styczeń 2015 - 18:44) kiedy bedzie dzialal chack ?
lewy21 : (29 styczeń 2015 - 18:39) no wlasnie

Cheaty do Lola (BRAK)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   °°Sivvusek°°

°°Sivvusek°°

I like to smoke, weed a good sensimilla

• Emerytowany Administrator
  • 146 postów
  • 131 tematów
  • Skin: maxx skin
  • Local time: 06:36
  • Nr GG: 12866379

Napisano 08 sierpień 2011 - 01:01

Witam otoz ze gram w lola przez ponad rok i dosc duzo sie na niej znam, wiec moge was zapewnic ze NIE MA botow do tej gry, jedynie sa fake itp, nawet jakby byl jakis jest w 99% wykrywalny.

Dołączona grafika

#2 OFFLINE   bartek20015

bartek20015

Świeżak

• Member
  • Pip
  • 2 postów
  • 0 tematów
  • Local time: 06:36
  • Czas online: 18m 33s

Napisano 02 marzec 2014 - 00:39

Pozdro 600, jest BOL idioto.

Spójrz na datę napisania tematu - może wtedy jeszcze nie było. Warn za obrazę użytkownika/Johnymnemo